KiNG's Nights

De snelste en leukste schaakcompetitie van Tilburg!

Ook in het seizoen 2019-2020 organiseert SG KiNG de snelste en gezelligste schaakcompetitie: de Tilburgse snelschaakcompetitie.

Deze snelschaakcompetitie bestaat uit 9 ronden, elke keer op een vrijdagavond. Het speeltempo is 5 minuten per persoon per partij. Voor het eindklassement tellen de 6 beste resultaten van 9 ronden mee. Elke ronde bestaat uit 10 partijen.

Je hoeft niet vooraf te betalen voor de gehele competitie. Je betaalt per ronde € 3. Deelname aan de hele competitie veiligstellen kan natuurlijk ook door lid te worden van SG KiNG.

Elke avond hebben we een geldprijs en prijzen in natura. Ook voor het totaalklassement zijn geldprijzen te verdienen. Voor de ratingprijzen van het totaalklassement gebruiken we de KNSB-rating van 1-8-2019.

De snelschaakcompetitie vindt plaats in Boulevard Café. Je kunt je aanmelden door het formulier hieronder in te vullen. Op de avond zelf kun je je tot 20.00 aanmelden.

Ronde 1 begint om 20.15 uur.

Eindstand 2018-2019:

Plek SpelerRatingKP#1#2#3#4#5#6#7#8#9
1IMStefan Kuipers249350,508889809,50
2FMStefan Colijn2320437,55,568,506,5707,5
3IMMark Timmermans238741760757,5607,5
4FMMark Haast2367406,5577,506607
5FMMark Smits215139,567069605,50
6FMLuuk Baselmans210137,5667,505,55,5606,5
7FMFrans Konings217535,555,565,574,55,560
8Eric de Moor20903460605,56,55,54,54,5
9Jordy Schouten206933,556,504,55,56060
10Cees Ijzermans217331,54,5505,564,5505,5
11Rick van Loy190128,54,544545554
12Sebastiaan Dijksman1866284,5554,54,54,5004
13Ruben Hooghwerff1730283,5505,55,553,503,5
14Sjoerd van Roon20592755,5004,56060
15Erik Biemans197926,505,55,500555,50
16Bart van den Berg1633263,544,53,545,54,533,5
17Brent Burg2145265,506,500006,57,5
18Stefan Hess1959244,52,50454400
19Mark Clijsen216023600066050
20Frank Lambregts1858233,5055,504,5004,5
21Bob Jansen217622,5606,5505000
22FMMischa Senders226922,55,505,500056,50
23Bjorn Fokker191922,50454,503,5005,5
24FMDavid van Kerkhof237522,5008007007,5
25Joost van den Bighelaar20242204,50454,5040
26Jan Douwes197621,5500655,5000
27Johan Wuijts198321,5005006505,5
28Ed van Eeden207921565000500
29Justin Senders219018,56,56,55,5000000
30Bram van den Berg218118,5005,5007006
31Robin Verhoeven189317,5404,504,50004,5
32Erik-Jan Colijn197617,50004,500355
33Joris Broekmeulen222116,5006005,5005
34FMNiels Ondersteijn2363169,5006,500000
35Harry Appelo1820163,53,54000500
36Pim Blijlevens197215,5005,5005,5004,5
37Jan Poppelaars186215505,50004,500
38Carlos Preuter16861454,54,5000000
39René van den Bosch149113,52,51,54,5050000
40Ton van der Werf1818134,5004,504000
41Judith van Amerongen1680133,5500004,500
42Thomas Mollema223112,507000005,50
43Frank Vennix145812,5004,51,501023,5
44John Cornelisse216711,565,50000000
45Kimberley Oostvogels126911,52,5021,502003,5
46Wesley Vermeulen2247115,50005,50000
47Eric van Dongen178111003,5000034,5
48Wilbert Kocken210410,5000000055,5
49Thomas Kools204110000500005
50Rob Bakels16289,5001,5002,5203,5
51Erik Nikolai21209005004000
52Anne Haast23558,500000008,50
53Roel Romanesco19168,54,500004000
54IMThomas Beerdsen24608,50000008,500
55IMHugo ten Hertog24618800000000
56Christiaan Beukema18978003,54,500000
57Ferdin de Graag15398004,5003,5000
58GMJorden van Foreest26348000000800
59Michel van den Elzen17798400000004
60Wilfried van de Kimenade16707,5004,5003000
61FMLars Vereggen23767,50000007,500
62FMDirk van Dooren23427700000000
63Elmer van Veenendaal20507070000000
64Dewi Vermeulen1748703,500003,500
65FMAlik Tikranian23186,56,500000000
66Raimon Bach06,5000000204,5
67Sebastiaan Smits21636600000000
68IMJasper Broekmeulen23746006000000
69Rob van Meurs20835,55,500000000
70Jos Jacobs17735,50005,500000
71Koen Haast20885,50005,500000
72Martien van der Meijden20045,5000000005,5
73Yannic Husers20275000000050
74Jasper Kools16295000000005
75Martine Middelveld20795500000000
76Cora Oostvogels10795300,51,500000
77John van de Laar17605000000500
78Daan van Dongen19604,504,50000000
79Arjen van der Leij20094,50000004,500
80Jelle Mathieu15644400000000
81Ingeborg Jansen18904400000000
82Rick Zegveld20064040000000
83Lena de Kraker18244000000400
84Maarten Smit19854000000004
85Timardi Verhoeff18373,53,500000000
86Bram van de Vrande15533,53,500000000
87Jorrit Havermans17783,503,50000000
88Niek Oostvogels19683,503,50000000
89Thomas Tepe15803,50003,500000
90Dave Wild03000000030
91Paul Scheepens03003000000
92Elroy Kerstens14613000300000
93Ger Ijzermans12432200000000
94Coen Klaassen10920000000000
 

Deelnemers KiNG’s Nights #2 (vrijdag 11 oktober 2019):

  1. Judith van Amerongen
  2. Raimon Bach
  3. Bart van den Berg
  4. Erik Biemans
  5. Joost van den Bighelaar
  6. Pim Blijlevens
  7. Rien de Böck
  8. Jan Douwes
  9. Ed van Eeden
  10. Bjorn Fokker
  11. Mark Haast
  12. Ruben Hooghwerff
  13. Cees IJzermans
  14. Wilfried van de Kimmenade
  15. Frans Konings
  16. Lena de Kraker
  17. Millo Labriaire
  18. Frank Lambregts
  19. Rick van Loy
  20. Eric de Moor
  21. Kimberley Oostvogels
  22. Jan Poppelaars
  23. Sjoerd van Roon
  24. Justin Senders
  25. Jordy Schouten
  26. Mark Timmermans
  27. Frank Vennix
  28. Robin Verhoeven
  29. Dewi Vermeulen
  30. Bram van de Vrande
  31. Max Warmerdam
  32. Ton van der Werf
  33. Johan Wuijts
Ronde 1vrijdag 13 september 2019
Ronde 2vrijdag 11 oktober 2019
Ronde 3vrijdag 8 november 2019
Ronde 4vrijdag 20 december 2019
Ronde 5vrijdag 10 januari 2020
Ronde 6vrijdag 7 februari 2020
Ronde 7vrijdag 13 maart 2020
Ronde 8vrijdag 3 april 2020
Ronde 9vrijdag 8 mei 2020
2014 – 2015FM Stefan Colijn
2015 – 2016FM Frans Konings
2016 – 2017IM Stefan Kuipers (TricksOnly)
2017 – 2018IM Stefan Kuipers (TricksOnly)
2018 – 2019IM Stefan Kuipers (TricksOnly)
Inschrijfformulier KiNG's Nights
De privacy verklaring van SG KiNG is te vinden op sgking.nl/avg/.
Agenda
  • KiNG 1 - Souburg 2 (R2) 02/11/2019 om 13:00 – 18:00 Boulevard Café, Noordstraat 51, 5038 EG Tilburg, Nederland
  • KiNG 2 - De Raadsheer 1 (R2) 02/11/2019 om 13:00 – 18:00 Boulevard Café, Noordstraat 51, 5038 EG Tilburg, Nederland
  • KN#3 Warm-Up 07/11/2019 om 20:00 – 22:00 Lichess

Donderdag 20.00 uur Lichess. Be there!

Donderdag gaan we weer warmdraaien voor vrijdag! Om 20.00 uur beginnen we op Lichess met een toernooi voor iedereen die mee wil doen. Deze keer spelen we 3 minuten p.p.p.p. tot 21.30…

KiNG’s Night #2 (11 oktober)

Volgende week vrijdag gaan we weer verder met onze Tilburgse Snelschaak Cyclus nadat de eerste ronde van het seizoen weer een groot succes was! De vorige keer was het voor…