KiNG's Nights

De snelste en leukste schaakcompetitie van Tilburg!

Ook in het seizoen 2018-2019 organiseert SG KiNG de snelste en gezelligste schaakcompetitie: de Tilburgse snelschaakcompetitie.

Deze snelschaakcompetitie bestaat uit 9 ronden, elke keer op een vrijdagavond. Het speeltempo is 5 minuten per persoon per partij. Voor het eindklassement tellen de 6 beste resultaten van 9 ronden mee. Elke ronde bestaat uit 10 partijen.

Je hoeft niet vooraf te betalen voor de gehele competitie. Je betaalt per ronde € 3. Deelname aan de hele competitie veiligstellen kan natuurlijk ook door lid te worden van SG KiNG.

Elke avond hebben we een geldprijs en prijzen in natura. Ook voor het totaalklassement zijn geldprijzen te verdienen. Voor de ratingprijzen van het totaalklassement gebruiken we de KNSB-rating van 1-8-2018.

De snelschaakcompetitie vindt plaats in Boulevard Café. Je kunt je aanmelden door het formulier hieronder in te vullen. Op de avond zelf kun je je vanaf 20.00 aanmelden.

Ronde 1 begint om 20.15 uur.

Na ronde zes

Plek SpelerRatingKP#1#2#3#4#5#6
1IMStefan Kuipers249341 88898
2FMSmits, Mark21513467696
3FMColijn, Stefan2320347,55,568,56,5
4FMKonings, Frans217533,555,565,574,5
5IMTimmermans, Mark238732,576757,5
6FMHaast, Mark2367326,5577,56
7Baselmans, Luuk210130,5667,55,55,5
8Dijksman, Sebastiaan1866284,5554,54,54,5
9Schouten, Jordy206927,556,54,55,56
10Van Loy, Rick190126,54,544545
11IJzermans, Cees217325,54,555,564,5
12Van den Berg, Bart1633253,544,53,545,5
13Hooghwerff, Ruben173024,53,555,55,55
14De Moor, Eric209024665,56,5
15Jansen, Bob217622,566,555
16Douwes, Jan197621,55655,5
17Van Roon, Sjoerd20592155,54,56
18Hess, Stefan1959204,52,5454
19Senders, Justin219018,56,56,55,5
20Lambregts, Frank185818,53,555,54,5
21Joost van den Bighelaar2024184,5454,5
22Clijsen, Mark216018666
23Bjorn Fokker191917454,53,5
24Van Eeden, Ed207916565
25FMOndersteijn, Niels2363169,56,5
26Erik Biemans1979165,55,55
27FMDavid van Kerkhof23751587
28Preuter, Carlos16861454,54,5
29Van den Bosch, René149113,52,51,54,55
30Verhoeven, Robin18931344,54,5
31Van der Werf, Ton1818134,54,54
32Bram van den Berg218112,55,57
33Burg, Brent2145125,56,5
34Cornelisse, John216711,565,5
35Joris Broekmeulen222111,565,5
36Appelo, Harry1820113,53,54
37FMSenders, Mischa2269115,55,5
38Vermeulen, Wesley2247115,55,5
39Pim Blijlevens1972115,55,5
40Johan Wuijts19831156
41Poppelaars, Jan186210,555,5
42Erik Nikolai2120954
43Van Amerongen, Judith16808,53,55
44Romanesco, Roel19168,54,54
45IMTen Hertog, Hugo246188
46Christiaan Beukema189783,54,5
47Oostvogels, Kimberley126982,521,52
48Ferdin de Graag153984,53,5
49Wilfried van de Kimenade16707,54,53
50FMVan Dooren, Dirk234277
51Thomas Mollema223177
52Elmer van Veenendaal205077
53Frank Vennix145874,51,51
54FMTikranian, Alik23186,56,5
55Smits, Sebastiaan216366
56IMJasper Broekmeulen237466
57Van Meurs, Rob20835,55,5
58Jos Jacobs17735,55,5
59Koen Haast20885,55,5
60Middelveld, Martine207955
61Oostvogels, Cora1079530,51,5
62Thomas Kools204155
63Daan van Dongen19604,54,5
64Erik-Jan Colijn19764,54,5
65Mathieu, Jelle156444
66Van den Elzen, Michel177944
67Jansen, Ingeborg189044
68Rick Zegveld200644
69Rob Bakels162841,52,5
70Eric van Dongen17813,53,5
71Verhoeff, Timardi18373,53,5
72Van de Vrande, Bram15533,53,5
73Jorrit Havermans17783,53,5
74Dewi Vermeulen17483,53,5
75Niek Oostvogels19683,53,5
76Thomas Tepe15803,53,5
77Paul Scheepens033
78Elroy Kerstens146133
79IJzermans, Ger124322
80 Coen Klaassen10920   0  
 
Deelnemers 15 februari:
KiNG’s Night #6
  1. Rob Bakels
  2. Luuk Baselmans
  3. Bart van den Berg
  4. Erik Biemans
  5. Pim Blijlevens
  6. Mark Clijsen
  7. Erik-Jan Colijn
  8. Stefan Colijn
  9. Ferdin de Graag
  10. Mark Haast
  11. Stefan Hess
  12. Ruben Hooghwerff
  13. Cees IJzermans
  14. Bob Jansen
  15. Wilfried van de Kimmenade
  16. Frans Konings
  17. Stefan Kuipers
  18. Frank Lambregts
  19. Rick van Loy
  20. Kimberley Oostvogels
  21. Roel Romanesco
  22. Sjoerd van Roon
  23. Jordy Schouten
  24. Mark Smits
  25. Mark Timmermans
  26. Frank Vennix
  27. Ton van der Werf
  28. Johan Wuijts

Speeldata seizoen 2018-2019.

Ronde 1vrijdag 7 september 2018
Ronde 2vrijdag 12 oktober 2018
Ronde 3vrijdag 9 november 2018
Ronde 4vrijdag 21 december 2018
Ronde 5vrijdag 4 januari 2019
Ronde 6vrijdag 15 februari 2019
Ronde 7vrijdag 8 maart 2019
Ronde 8vrijdag 19 april 2019
Ronde 9vrijdag 3 mei 2019
2014 – 2015FM Stefan Colijn
2015 – 2016FM Frans Konings
2016 – 2017IM Stefan Kuipers (TricksOnly)
2017 – 2018IM Stefan Kuipers (TricksOnly)
Inschrijfformulier KiNG's Nights
De AVG van SG KiNG is te vinden op: sgking.nl/avg/
Agenda
  • KiNG A- HSC A 22/02/2019 om 20:00 – 00:00 Boulevard Café, Noordstraat 51, 5038 EG Tilburg, Nederland
  • KiNG C - De Raadsheer B 22/02/2019 om 20:00 – 00:00 Boulevard Café, Noordstraat 51, 5038 EG Tilburg, Nederland
  • KiNG B - HMC Calder A 22/02/2019 om 20:00 – 00:00 Boulevard Café, Noordstraat 51, 5038 EG Tilburg, Nederland

Stefan & Stefan winnen feestdagen edities

De afgelopen twee edities van onze Tilburgse Snelschaakcyclus (21-12 en 4-1) werden gewonnen door de welbekende snelschakers Stefan Colijn & Stefan Kuipers. Helaas waren we niet in staat om dit…

Kampioen David!

Gisteren heeft David zichzelf van zijn beste kant laten zien bij de 3e ronde van onze Tilburgse Snelschaakcyclus. Eerst bood hij samen met Jasper Broekmeulen een reeks oudere boeken gratis…