KiNG's Nights

De snelste en leukste schaakcompetitie van Tilburg!

Ook in het seizoen 2018-2019 organiseert SG KiNG de snelste en gezelligste schaakcompetitie: de Tilburgse snelschaakcompetitie.

Deze snelschaakcompetitie bestaat uit 9 ronden, elke keer op een vrijdagavond. Het speeltempo is 5 minuten per persoon per partij. Voor het eindklassement tellen de 6 beste resultaten van 9 ronden mee. Elke ronde bestaat uit 10 partijen.

Je hoeft niet vooraf te betalen voor de gehele competitie. Je betaalt per ronde € 3. Deelname aan de hele competitie veiligstellen kan natuurlijk ook door lid te worden van SG KiNG.

Elke avond hebben we een geldprijs en prijzen in natura. Ook voor het totaalklassement zijn geldprijzen te verdienen. Voor de ratingprijzen van het totaalklassement gebruiken we de KNSB-rating van 1-8-2018.

De snelschaakcompetitie vindt plaats in Boulevard Café. Je kunt je aanmelden door het formulier hieronder in te vullen. Op de avond zelf kun je je vanaf 20.00 aanmelden.

Ronde 1 begint om 20.15 uur.

Na ronde drie.

Plek SpelerRatingKP#1#2#3
1 Baselmans, Luuk210119,5667,5
2FMColijn, Stefan2320197,55,56
3Senders, Justin219018,56,56,55,5
4FMHaast, Mark236718,56,557
5FMKonings, Frans217516,555,56
6Van Eeden, Ed207916565
7IMStefan Kuipers24931688
8Dijksman, Sebastiaan186614,54,555
9Preuter, Carlos16861454,54,5
10IMTimmermans, Mark23871376
11FMSmits, Mark21511367
12Van Loy, Rick190112,54,544
13Jansen, Bob217612,566,5
14Van den Berg, Bart1633123,544,5
15De Moor, Eric20901266
16Burg, Brent2145125,56,5
17Cornelisse, John216711,565,5
18Schouten, Jordy206911,556,5
19Appelo, Harry1820113,53,54
20FMSenders, Mischa2269115,55,5
21Erik Biemans1979115,55,5
22Van Roon, Sjoerd205910,555,5
23Poppelaars, Jan186210,555,5
24FMOndersteijn, Niels23639,59,5
25IJzermans, Cees21739,54,55
26Bjorn Fokker1919945
27Van Amerongen, Judith16808,53,55
28Hooghwerff, Ruben17308,53,55
29Verhoeven, Robin18938,544,5
30Van den Bosch, René14918,52,51,54,5
31Lambregts, Frank18588,53,55
32IMTen Hertog, Hugo246188
33FMDavid van Kerkhof237588
34FMVan Dooren, Dirk234277
35Hess, Stefan195974,52,5
36Thomas Mollema223177
37Elmer van Veenendaal205077
38FMTikranian, Alik23186,56,5
39Clijsen, Mark216066
40Smits, Sebastiaan216366
41IMJasper Broekmeulen237466
42Joris Broekmeulen222166
43Van Meurs, Rob20835,55,5
44Vermeulen, Wesley22475,55,5
45Bram van den Berg21815,55,5
46Pim Blijlevens19725,55,5
47Douwes, Jan197655
48Middelveld, Martine207955
49Johan Wuijts198355
50Erik Nikolai212055
51Romanesco, Roel19164,54,5
52Van der Werf, Ton18184,54,5
53Joost van den Bighelaar20244,54,5
54Daan van Dongen19604,54,5
55Wilfried van de Kimenade16704,54,5
56Ferdin de Graag15394,54,5
57Frank Vennix14584,54,5
58Oostvogels, Kimberley12694,52,52
59Mathieu, Jelle156444
60Van den Elzen, Michel177944
61Jansen, Ingeborg189044
62Rick Zegveld200644
63Christiaan Beukema18973,53,5
64Eric van Dongen17813,53,5
65Verhoeff, Timardi18373,53,5
66Van de Vrande, Bram15533,53,5
67Jorrit Havermans17783,53,5
68Dewi Vermeulen17483,53,5
69Niek Oostvogels19683,53,5
70Oostvogels, Cora10793,530,5
71Paul Scheepens033
72IJzermans, Ger124322
73 Rob Bakels16281,5  1,5
Deelnemers 21 december:
KiNG’s Night #3
  1. Bart van den Berg
  2. Christiaan Beukema
  3. Erik-Jan Colijn
  4. Bjorn Fokker
  5. Mark Haast
  6. Ruben Hooghwerff
  7. Cees IJzermans
  8. Jos Jacobs
  9. Frans Konings
  10. Stefan Kuipers
  11. Frank Lambregts
  12. Rick van Loy
  13. Cora Oostvogels
  14. Kimberley Oostvogels
  15. Jordy Schouten
  16. Mark Smits
  17. Alik Tikranian
  18. Mark Timmermans
  19. Frank Vennix

Speeldata seizoen 2018-2019.

Ronde 1vrijdag 7 september 2018
Ronde 2vrijdag 12 oktober 2018
Ronde 3vrijdag 9 november 2018
Ronde 4vrijdag 21 december 2018
Ronde 5vrijdag 4 januari 2019
Ronde 6vrijdag 15 februari 2019
Ronde 7vrijdag 8 maart 2019
Ronde 8vrijdag 19 april 2019
Ronde 9vrijdag 3 mei 2019
2014 – 2015FM Stefan Colijn
2015 – 2016FM Frans Konings
2016 – 2017IM Stefan Kuipers (TricksOnly)
2017 – 2018IM Stefan Kuipers (TricksOnly)
Inschrijfformulier KiNG's Nights
De AVG van SG KiNG is te vinden op: sgking.nl/avg/
Agenda
  • KiNG's Nights: #4 21/12/2018 om 20:00 – 23:00 Boulevard Café, Noordstraat 51, 5038 EG Tilburg, Nederland
  • KiNG's Nights: #5 04/01/2019 om 20:00 – 23:00 Boulevard Café, Noordstraat 51, 5038 EG Tilburg, Nederland
  • Caïssa Gilze-Rijen A - KiNG C 30/01/2019 om 20:00 – 00:00

Kampioen David!

Gisteren heeft David zichzelf van zijn beste kant laten zien bij de 3e ronde van onze Tilburgse Snelschaakcyclus. Eerst bood hij samen met Jasper Broekmeulen een reeks oudere boeken gratis…

KiNG’s Night #3

Op vrijdag 9 november is het de 3e ronde van de welbekende Tilburgse Snelschaak Cyclus. Zoals jullie gewend zijn beginnen we om 20.15 in het Boulevard Café te Tilburg. Wil…

Deus Ex Machina

Ik zie de jeugd steeds vaker rondlopen met petjes met daarop ‘Deus Ex Machina’. Ik dacht dat het iets betekende als: ‘het einde der tijden’ of ‘goden en machines’, maar…