NK Lightning 2024

Wat?

Op zaterdag 1 juni is het weer zover, dan organiseert SG KiNG het officiële LBV Nederlands Kampioenschap Lightning Chess! Bij het NK Lightning speel je dan 43 partijen van twee minuten per persoon. Eerst vier achtkampen en op basis van die 28 partijen worden finalegroepen ingedeeld. Kijk voor alle informatie op de speciale pagina voor het NK Lightning!

Wanneer?
zaterdag 1 juni 2024 10:00:00
Waar?
Goirlese Weg 34, Tilburg

NK Lightning 2024

*
*
*
*

Deelnemers

Naam Vereniging Rating
Frank Lambregts SG KiNG 1949
Rob Haast SG King 1897
Marcel Harff Blerickse SV 2308
Jan Poppelaars Paul Keres / SG King 1917
Jordy Schouten SG KiNG 2087
Harry Appelo Paul Keres 1892
Anton van Rijn UVS 2222
Jimmy van Zutphen SV de Wijker Toren 2232
Franck Steenbekkers Dubbelschaak97 2050
Sjoerd Plukkel SV De Wijker Toren 2230
Ilja Schneider HSK Lister Turm Hannover 2460
Niels Ondersteijn SG King 2361
Carlos Preuter SG King 1831
Jean-Paul Fransen HSC 1900
Navin Vasan SV Almere 0
Bart van den Berg KING 1781
Bram van den Berg SG KiNG 2188
Mark Clijsen SG KiNG 2213
Martijn Blom De Stukkenjagers 1969
Kenneth Alexander Grodotzki SV Mülheim Nord 1931 1972
Dustin Kuipers SV Mülheim Nord 1931 2084
Kevin Schmidt SV Mülheim Nord 1931 1975
Andreas Walter SV Mülheim Nord 1931 2155
Thom Beeren SV Botwinnik 2105
Rogier Zoun Botwinnik 2010
Arno van der Lubben Botwinnik 1985
Max Kanbier Botwinnik 2086
Sjoerd Van Roon Stukkenjagers 2238
Stefan Hess SV oisterwijk 1940
Cees IJzermans KiNG 2118
Akshaj Katpatal Almere 1876
Rolinde den Heijer S.C. Woerden 2049
Pim Blijlevens HSC Helmond 2145
Philippe Friesen ASV 1907
Norbert Harmanus Knattspyrnufélag Reykjavíkur 1946
Kuijpers Domien Eisden (België) 1894
Hans JG de Lange Oud Zuylen Utrecht 1800
Gustav ten Kate Larense schaakclub 1815
Felix Heeres SV Hoogland/SG Amersfoort 1488
Peter Lombaers Paul Keres 2359
Aden Darie SV Amsterdam West 1955
Elmer van Veenendaal SV Paul Keres 2036
Tommy Grooten De Stukkenjagers 2085
Herman Grooten De Stukkenjagers 2195
Hing Ting Lai Sc Purmerend 2484
Dominique Kroon HMC 1545
Rene Snoeck De juiste z 2038
Frank van Tellingen De Waagtoren 2275
Bart-Piet Mulder De Wijker Toren 2110
Rob Schoorl HMC 2352
Dragan Skrobic De Wijker Toren 2450
Ruben Hooghwerff SG KiNG 1858
frank lommers paul keres 2200
Lars Vereggen SG King 2412
Luuk de Man Veenendaal 2052
Jan Jaap Janse SV Paul Keres 2225
John Cornelisse Paul Keres 2116
Ronald Möhrke Schaakvereniging Hoeksche Waard 1700
Johan Monster SV Hoeksche Waard 1857
Noah Ritzerveld DD1852 2131
Max Bladt Nvt 0
Dylan Achuthan RSR Ivoren Toren 2031
Kobe Smeets Paul Keres 2291
Mulan Soerjadi Tussen de Torens 1552
Kresna Soerjadi Charlois Europoort 2008
Manuel Bosboom Magnus 2373
Erik Hoeksema Spassky's 2308
Gachatur Kazarjan HSC Helmond 2117
Jeffrey van den Hoogen OSV Oss 1000
Simon van Dijk UVS 1857
Kevin van Brummelen BDSV Barneveld 2187
Alef`Boer Groninger combinatie 2052
Amir Tetova RSR Ivoren Toren 1750
Sjaco Versteeg BDSV 1869
Merijn van Delft Apeldoorn 2376
Paul Koks LSG 1676
Joey Grochal Goes 2225
Koen Versmissen n.v.t. 0
Amin Tetova RSR Ivoren Toren 1500
Tim Lammens Apeldoorn 2238
Hrdya Dinanath HMC 1979
Tim Grutter SG Amersfoort/KC 2326
Rafael Goudriaan VAS 2031
Jurriaan Boeren Kennemer combinatie 2159
Liam Vrolijk Kennemer Combinatie 2568
Khoi Pham Kennemer Combinatie 2399
Kasper Bleeker Caissa 2036
ellen deleu KGSRL GENT 1559
Axel Harutyunyan België 1950
Leendert Pols Stukkenjagers 1940